Ana sayfa » Armut rüyaları » Rüyada sulu armut görmek

Rüyada sulu armut görmek

Rüyada sulu armut görmek insanları günah işlemeye teşvik edeceğine ve hayırlı işler yerine kötü şeyler yapacağına, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, bunun da hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, sıkıntılarından en kısa sürede arınıp rahat bir nefes alacağına, çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada sulu armut gördüyseniz

  • Ya da sevdiğiniz bir kişi ilişkilerinizi ilgilendiren konularda yaptığı açıklamalarla sizi şaşırtabilir.
  • Aşk hayatınız açısından yeni tanışmalara açıksınız.

Rüyada sulu armut yediğini görüldüğünde kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına, kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına, kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, edilen duaların kabul olacağına ve hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve yeni bir işte can sıkıcı bazı olaylar yaşanacağına, işten ve güçten el etek çekileceğine yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top