Rüya Tabirleri / sultan rüyaları / Rüyada sultan türbesi görmek

Rüyada sultan türbesi görmek

Rüyada sultan türbesi görmek kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına, hayatını yoluna koymaya, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, bir düğün ya da bir sünnet gibi hayırlı ve sevinçli bir olay olacağına, tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sultan türbesi gördüyseniz

  • Bazı kişilerle ya da yapmak istediğiniz bazı şeylerle ilgili duygularınızı engellemeye çalışıyor olabilirsiniz.
  • Olaylar sinirlerinizin bozulmasına neden olabileceği gibi sağlılığınızı da olumsuz yönde etkileyebilir.

Rüyada eyüp sultan türbesi görüldüyse üzüleceğine ve pişman olacağına, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına, çok büyük bazı fırsatlar yakalanacağına, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine ve yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerin her zaman yardımlarını alacağına, hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments