Rüya Tabirleri / namaz rüyaları / Rüyada suda namaz kılmak

Rüyada suda namaz kılmak

Rüyada suda namaz kılmak işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına ve istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine, rahat edilecek bir projeye girileceğine, kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına, okul gibi hayratlar yaptırılacağına, parasal olarak çok iyi bir döneme girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada suda namaz kılmak gördüyseniz

  • Eleştiri veya şikayetlere maruz kalmak istemiyorsanız evdeki sorumluluklarınızı ihmal etmeyin.
  • Olumsuzluğu üzerinizden atıp, size keyif ya da ilham veren kişilerle bir araya gelmelisiniz.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada bulanık suda namaz kılmak eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada berrak suda namaz kılmak çok büyük başarı kazanacağına, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, daha sevgi dolu biri haline geleceğine, deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına ve haydan gelenin yine huya gideceğine, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, bundan sonraki hayatında daha akıllı ve programlı bir şekilde yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments