Rüya Tabirleri / çamaşır rüyaları / Rüyada suda çamaşır yıkamak

Rüyada suda çamaşır yıkamak

Spread the love

Rüyada suda çamaşır yıkamak üstünlük elde edeceğine, kendi işine sahip olacağına, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine, onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına ve kendisini bazı konularda ehil kimse durumuna getireceğine, attığı adımların boşa gideceğine, iş dünyasındaki prestijin azalacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada suda çamaşır yıkamak gördüyseniz

  • Gerek zihinsel, gerekse fiziksel olarak son derece aktif durumdasınız.
  • Başarılı organizasyonlar yapabilirsiniz.

Rüyada suda çamaşır durulamak rüyayı gören için onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına, çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine, sıkıntıların son bulacağına, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada temiz suda çamaşır yıkamak maddi olarak zorluk çekileceğine, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada sıcak suda çamaşır yıkamak kazancının sürekli artacağına, zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, zor durumda olanın da halinin gittikçe kötüleşeceğine, kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada kirli suda çamaşır yıkamak rüyayı gören için çok büyük mutluluk duyacağına, çok daha kötü günler gördüğü zaman da bu insanların kendisine yardım edeceğine, sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, iş hayatında kendisi ile uğraşan düşmanları olacağına, imkân sahibi olacağına ve iyi noktalara geleceğine işaret eder.

Rüyada suya çamaşır basmak rüyayı gören kişi için böylece istediği kadar kazanca ve mala sahip olacağına, bir defa kesişen yollarının da bir daha asla ayrılmayacağına, daima secde ve şükür edeceğine, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada bulanık suda çamaşır yıkamak zor bir hayat sürmeye başlayacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, çok endişeli ve çok üzüntülü dönemler geçireceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, istenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalınacağına, sorunların yakın zaman içinde son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada akan suda çamaşır yıkamak atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, iyi geçiminin de bozulacağına, canını sıkan şeyleri yeneceğine ve dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına, dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına, zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada suya çamaşır düşürmek sevdiği kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşayacağına, evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, kazancının çok daha fazla olacağına, anlayışlı bir kişi ile tanışacağına, kendisini çekemeyen insanları yenilgiye uğratacağına, maddi zarara uğrayacağına alamet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada çamurlu suda çamaşır yıkamak kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine, girilecek olan işlerde deyim yerindeyse altın harflerle adını yazdıracağına, önüne pek çok imkan sunulacağına, ortak bir noktada bulaşamayacağına, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına delalet etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada berrak suda çamaşır yıkamak önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, kendisine yeni bir hayat kurup yeni bir iş bularak yeni bir şeyler gerçekleştireceğine, attığı her adımda çok zarar edeceğine, mesleğine dört elle sarılacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kaynar suda çamaşır yıkamak çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine ve kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına, bekarsa bu kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına, her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına, hakkınızda hiç de hoş olmayan dedikodular yapılmasına, kişinin arkasından konuşan kimselerin yakınlar tarafından susturulacağına delalet ettiği söylenir.

2 yorumlar

  1. Merhabalar.Rűyamda kir suda beyaz corap ile beyaz iç çamaşirini yikadigimi gördűm.su kirli olsada çamaşirlar beyaz temizdi.acama anlami nedir?

    • Değerli Ziyaretçim,
      Rüyanız desteğe, olaylara ve kısmete işarettir. Rüya yorumuna göre yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına; hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına; çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.