Rüya Tabirleri / adam rüyaları / Rüyada suda boğulmuş adam görmek

Rüyada suda boğulmuş adam görmek

Rüyada suda boğulmuş adam görmek evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına, umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, çok uzak bir yere gideceğine ya da uzak bir yerden üzücü bir haber alacağına alamettir.

Rüyada suda boğulmuş adam gördüyseniz

  • Rahatsız edici bazı şeyleri veya ufak tefek problemleri görmezden gelmeniz problemlerin yok olmasını ya da uzaklaşmasını değil, daha da büyümesine neden olabilir.
  • Başkalarının görevlerini üstlenmeniz durumunda zor durumda kalabilirsiniz.

Rüyada suda boğarak adam öldürmek rüya sahibi kişi için yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine, çok hızlı bir şekilde müdahale etmesine rağmen sorunun bir türlü çözülememiş olduğuna ancak daha sonra biraz daha sabır ve gayret ile sorunu tamamen ve hiçbir zarara uğramadan ortadan kaldıracağına, maddi sıkışıklık içinde kalacağına ve kimseden bir destek görmeyeceğine, hayal ettiği ve aynı zamanda da hak ettiği yerlere geleceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments