Rüya Tabirleri / iç rüyaları / Rüyada su içinde yün görmek

Rüyada su içinde yün görmek

Rüyada su içinde yün görmek üstüste gelecek kötü haberler yüzünden işle ilgili adım atmaktan çekinileceği , kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, sıkıntılı bir döneme gireceğine, aile saadetini de hiçe sayarak hareket edeceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, masrafların bu dönemde artış göstereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada su içinde yün gördüyseniz

  • Bir süre yaptıklarınızı gözden geçirmek üzere kendinize zaman ayırmanız gerekebilir.
  • Zor bir karar almanız gerekebilir.

Rüyada suyun içinde yün yıkamak rüya sahibi için yeni bir sosyal hayata adıma atacağına, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına, gün geçtikçe daha büyük kazançlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments