Rüya Tabirleri / parmak rüyaları / Rüyada sol parmakta yüzük görmek

Rüyada sol parmakta yüzük görmek

Rüyada sol parmakta yüzük görmek ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, dürüst ve namuslu bir insan olduğu halde üzerine atılan bu yalan yüzünden insanların güvenini büyük oranda kaybedeceğine, hayırlı ve kısmetler ve rızklar elde edileceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sol parmakta yüzük gördüyseniz

  • Bazı kişiler asıl amaçlarınızı ya da niyetinizi anlamayabilirler.
  • Duygusal konular eski bir ilişkinizi sorgulamanıza neden olabilir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada sol parmağa yüzük takmak istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına ve işlerin yoluna gireceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, erkek ise askerlik ya da resmi bir görev için uzak bir yere gideceğine, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments