Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada sol göz bebeğinin kaybolması

Rüyada sol göz bebeğinin kaybolması

Rüyada sol göz bebeğinin kaybolması hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına, ahlaksız ve kendisine güvenilemeyecek bir akrabaya, kısa süre içinde engelleneceğine, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına bu nedenle de üzülerek yataklara düşeceğine, çok büyük zararlara uğrayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sol göz bebeğinin kaybolması gördüyseniz

  • Size yapılan önerileri iyice düşünüp, süzgeçten geçirmelisiniz.
  • Rahat bir tutum içine girerseniz çevreniz tarafından daha iyi anlaşılırsınız.

Rüyada sol göz bebeğinin akması kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine ve bu şekilde mutlu olacağına, büyük mutluluklar yaşayacağına, ortaklık kurduğu bir kişinin kendisini yarı yolda bırakacağına, iş hayatında yükselmeye ve makam elde etmeye, rüyayı gören kişinin hanesine büyük bir bereket getireceğine, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada sol göz bebeğinin çıkması ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına ve çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, uzaktan haberler işiteceğine, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına, kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, işlerin ters gideceğine ve çok büyük sorunlar yaşanacağına rivayet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada sol göz bebeğinin büyümesi bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, sağlığının yerinde kalacağına, hayırlı ve kazançlı fırsatlar kazanılacağına, karanlık kişilerle muhatap olacağına, elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments