Rüya Tabirleri / ayak rüyaları / Rüyada sol ayakta kan görmek

Rüyada sol ayakta kan görmek

Rüyada sol ayakta kan görmek hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza, arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına, her zaman hürmet göreceğine, kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına, işlerindeki sorunların ortadan kalkacağına, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sol ayakta kan gördüyseniz

  • İş hayatınızı ilgilendiren kararlarınız özel yaşamınızın aniden başka bir yöne ilerlemesine veya ani değişikliklere neden olabilir.
  • Bazı konuların acısını çıkartmak isteyen kişiler veya öç alma amaçlı ültimatomlar söz konusu olabilir.

Rüyada sol ayağından kan aktığını görüldüğünde eğlenceli günlere kavuşacağına, rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, bir işi rakiplerine kaptıracağına, eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına, pek çok aksilikle boğuşmak zorunda kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada sol ayaktan kan akması kendisine kar ve mutluluk getireceğine, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, geçim sıkıntısı çekildiği için harcamalara daha fazla dikkat edileceğine ve tasarruf yapmaya başlanacağına, her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine, eline geçen kazanç ile istediği gibi rahat hareket edemeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sol ayaktan kan gelmesi rüya sahibi kişi için sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına, kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, herkesi kendi gibi zannedeceğine fakat bu konuda yanıldığını anlayacağı zaman çoktan pişman olmuş olacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, aile hayatındaki güzel gelişmeler ile mutlu olacağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments