Rüya Tabirleri / deprem rüyaları / Rüyada sokakta deprem olduğunu görmek

Rüyada sokakta deprem olduğunu görmek

Rüyada sokakta deprem olduğunu görmek deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına ve haydan gelenin yine huya gideceğine, iş yerinde çok zarar edileceğine ve maddi ve manevi büyük travmalar yaşanacağına, fakir fukaraya yardım edileceğine, hem kendisini hem ailesini çok mutlu edecek bir haber alacağına, çok başarılı bir kariyere sahip olmaya, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına işarettir.

Rüyada sokakta deprem olduğunu gördüyseniz

  • Duygularınızı kimseyle paylaşmamalısınız.
  • Her şeye karşı uyumlusunuz.

Rüyada sokakta deprem olması rüya sahibi kişi için çok hatalı çalışmalara gireceğine, özellikle öz güven konusunda daha da iyi hissedeceğine, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına, ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine ve bolluk içinde bir hayata sahip olunacağına, işlerinin gitgide daha sıkıntılı bir hale geleceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments