Rüya Tabirleri / iç rüyaları / Rüyada soğuk suyun içinde yürümek

Rüyada soğuk suyun içinde yürümek

Rüyada soğuk suyun içinde yürümek maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve bu nedenle de gerek maddi gerekse manevi anlamda zarara uğrayıp çok kötü günler geçireceğine delalettir.

Rüyada soğuk suyun içinde yürümek gördüyseniz

  • Maddi konular dikkat gerektiriyor.
  • Dostlarınızla ilişkileriniz inişli çıkışlıdır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada soğuk suyun içine girmek sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına, çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine, huzurunun da yerine geleceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve çok mutlu bir haber alınacağına, kurulan ortaklıkların yeni kapılar açacağına delalet etmektedir.

Rüyada soğuk su içinde olmak rüyayı gören kişi için hem yaşama olan inancına kavuşacağına, hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına, daha sonra elindeki para ile çok büyük bir risk alarak kendi işini kuracağına, rızkın daim ve hayırlı olacağına, birlik ve dayanışma halinde olacağına, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments