Rüya Tabirleri / yazı rüyaları / Rüyada siyah yazı görmek

Rüyada siyah yazı görmek

Rüyada siyah yazı görmek ticaretten yana kısmetlerinin çoğalacağına, çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına, size ait olan bir mülkün elinizden çıkabileceğine, hayatının olumsuz yönde değişeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada siyah yazı gördüyseniz

  • Aranızdaki durum karşılıklı olarak birbirinizi anlamak için gayret göstermemenizden kaynaklanmaktadır.
  • Çelişkilere dikkat edin.

Rüyada siyah yazı yazmak rüya sahibi kişi için rahat ve güzel günler geçireceğine, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine, omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah yazı tahtası görmek platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, güzellik ve hayır geleceğine, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, zorlukların baş göstereceğine, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, çok sıkıntılı bir döneme gireceğine ve eline geçen cüzi miktarda kazanç ile zararı az da olsa kapatmaya çalışacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments