Rüya Tabirleri / yağ rüyaları / Rüyada siyah yağ görmek

Rüyada siyah yağ görmek

Rüyada siyah yağ görmek mal mülk edineceğine, işlerin ters gideceğine, hatalı ve kusurlu işler yapacağına, çok büyük borçlar alacağına, istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına işarettir.

Rüyada siyah yağ gördüyseniz

  • Duygularınızı dile getirmeniz durumunda özel hayatınızda ilişkileriniz gelişebilir.
  • Planlarınızda beklenmedik engellerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada siyah yağlı zeytin görüldüğünde sıkıntılı ve zor günler geçireceğine, o kimseyi kendisine tutku ve saplantı haline getireceğine, uzun bir süre boyunca rahatsızlık yaratacak bir kişinin iş hayatında sürekli rüya sahibinin karşısına çıkacağına, sevgilinizle küsmeniz aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine ve zengin olacağına, gözlerinin mutluluktan parlayacağına ve acılarının da dineceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments