Rüya Tabirleri / ter rüyaları / Rüyada siyah terlik görmek

Rüyada siyah terlik görmek

Rüyada siyah terlik görmek kişinin esenlik bulacağına, çok büyük miktarda para kazanacağına, huzur ve şifa bulacağına, bir sebeple aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına, çok güzel olaylar yaşanacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada siyah terlik gördüyseniz

  • Uzun bir yolculuk planlamanız mümkündür.
  • Kaçınılmaz olanı kabul etmek etrafınızdaki değişikliklerle başa çıkmanızı kolaylaştırabilir.

Rüyada siyah terlik yıkamak rüya sahibi kişi için iş hayatında çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak çalışmalar gerçekleştirip hiç aklına gelmeyecek kadar büyük başarılara imza atacağına, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada siyah terlik çıkarmak rüyayı gören için kazaya ve belaya çok yaklaşacağına, ona emek vereceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz siyah terlik görüldüğünde yapılan çalışmaların zarar vereceğine, emeklerin boşa gitmeyeceğine, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine, halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, bahtının da çok parlak olacağına işaret eder.

Rüyada siyah terlik kaybettiğini görüldüyse yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, maddi zararın büyük olacağına, yaşadığı kötü olayları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına delalet eder.

Rüyada siyah terlik kaybetmek güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına ve çok güzel olayların baş göstereceğine, çok zor durumlara düşeceğine, kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yırtık siyah terlik görüldüğünde hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine, eğitim konusunda kötü bir haber alınacağına rivayet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada siyah terlik yırtılması hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, hayatında yeni bir döneme başlayacağına, mutlu zamanlar geçireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, onları gerektiği gibi değerlendiremeyeceğine inanılır.

Rüyada büyük siyah terlik görülmesi zor bir durumda kalacağına, sorunların sürekli artacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, gelişiminin hız kazanacağına, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada siyah terlik bulmak daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, hoş olmayan sözler işiteceğine bu nedenle de hem gergin hem de üzgün olacağına, çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına ve ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı devam edeceğine, anne babaya müjde verileceğine, yüzünün güleceğine ve tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına, uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin bu sayede atılacağına işarettir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada siyah terlik atmak çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine, tatsız sözlerin de unutulacağına, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına ve problemsiz geçim süreceğine inanılmaktadır.

Rüyada topuklu siyah terlik giymek çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine ve herhangi bir sorun yaşamayacağına, yeni iş kollarına girileceğine, mutlu günler göreceğine, ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına, sıkıntıların tekrar tekrar başa saracağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada siyah terlik çalmak işinin en iyisi olan bu insanlarla ortak iş yapacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine, maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine, ilerleyen dönemlerde iş kurulacağına alamet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada siyah terlik giymek dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ayağında siyah terlik görüldüyse işlerin çok yakın bir zaman içinde çözüme kavuşmasına yardım edeceğine, adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada siyah terlik vermek kırılan umutların tekrar filizleneceğine, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına ve epey bir süre sıkıntı çekeceğine, kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tek siyah terlik görüldüyse dertlerin son bulacağına, iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, mevcut ilişkilerinin tartışmalar nedeniyle sarsılacağına, böylece işlerini yoluna sokacağına, insanlardan gördüğü sevgi ve saygının da hiç eksilmeyeceğine işarettir.

Rüyada siyah terlik almak iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, bazı kötü niyetli kimseler tarafından yalan yanlış bilgiler verilerek kandırılmaya çalışılacağına, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments