Rüya Tabirleri / tepsi rüyaları / Rüyada siyah tepsi görmek

Rüyada siyah tepsi görmek

Rüyada siyah tepsi görmek iş hayatında büyük başarılar kazanacağına, bereket ve rahat içinde yaşayacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine, maddi imkânların günden güne çoğalacağına, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine ve aklındaki şeytanı susturmayı başaracağına, yarınlarına umutla bakacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada siyah tepsi gördüyseniz

  • Aksilikler karşısında bağırıp, çağırıp, yakınlarınızı kırabilecek kadar gerilimlisiniz.
  • Farklı kültürlerden gelen kişilerle biraraya gelebilirsiniz.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada siyah tepsi yıkamak güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının da artık geride kalacağına, önüne pek çok imkan sunulacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına, araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments