Rüya Tabirleri / ayakkabı rüyaları / Rüyada siyah spor ayakkabı görmek

Rüyada siyah spor ayakkabı görmek

Rüyada siyah spor ayakkabı görmek hayallerine bir süre de olsa ara vermek zorunda kalarak hedef değişikliğine gideceğine, geçim derdinin son bulacağına, kişinin her türlü isteğine kolay yoldan kavuşacağına, iş hayatında sürekli köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, yaptıkları ile pek çok kişinin eleştirisini alacağına, zor bir hayat sürmeye başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah spor ayakkabı gördüyseniz

  • İnişli çıkışlı tavırlardan sakınmalı, aceleci olmamalısınız.
  • Düşündüklerinizin gerçekleşmemesi sizi telaşlandırmasın kendinizi sakinleştirebilecek birşeyler bulmaya gayret etmelisiniz.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada siyah spor ayakkabı kaybetmek keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, kazancın yar yarıya düşeceğine, her gün yeni sorunların karşısına çıkacağına, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına yorulmaktadır.

Rüya tabircilerine göre rüyada siyah spor ayakkabı denemek iş yerinde sürekli huzursuzluk çıkardığı için ikaz alacağına, büyük başarılara kazanılacağına, işlerin hiç olmadığı kadar kötü olacağına, sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine, sevdiği kişilerle konuşurken onları dinlemediğine ve bu nedenle yalnız kalacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada siyah spor ayakkabısı giymek rüya sahibi kişi için önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına, kişinin geri planda kalacağına, rızkında ve malından olacağına, çocuk sahibi olunacağına, çok büyük paralar ve mallar kaybedeceğine, ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına inanılır.

Rüyada siyah spor ayakkabı alındığında sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine, evdeki birinin yolculuk yapacağına, kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine, ruhsal olarak zarara uğranacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments