Rüya Tabirleri / şalvar rüyaları / Rüyada siyah şalvar görmek

Rüyada siyah şalvar görmek

Rüyada siyah şalvar görmek dertlerine derman bulacağına, mutluluk gözyaşı dökeceğine, çok gereksiz ve yanlış atılımların yapılacağına, düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, kızı mutlu yaşadıkça ve başarılı oldukça kendisinin de yüzünün güleceğine, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah şalvar gördüyseniz

  • Gök cisimleri size olumlu etkiler yapıyorlar.
  • Alışılmışın dışında gelişen durumlar veya olanaklar sizin için yararlı bazı sonuçlar doğuracak olabilir ya da siz bir şekilde oluşan ortamlardan fayda sağlayabilirsiniz.

Rüyada siyah şalvar alındığında rüya sahibinin de bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek maddi anlamda kurtuluşu bulacağına, bir sebeple bu kişiye yardım edip içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulması için büyük bir destek vereceğine, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, çok sıkıntılı dönemler geçirileceğine ve hastalık ve çeşitli sorunlar ile boğuşulacağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada erkeğin siyah şalvar giymesi makbul olan mallardan alın terinin ve emeklerinin karşılığında hak ettiği şekilde nasipleneceğine, hayatının ve düzenin bu nedenlerden ötürü adeta alt üst olacağına, bolluk ve bereket yaşayacağına, ün sahibi birisi olunacağına, yaptıklarının tüm sorumluluğunu üzerine alarak hareket edeceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments