Rüya Tabirleri / otobüs rüyaları / Rüyada siyah otobüs görmek

Rüyada siyah otobüs görmek

Rüyada siyah otobüs görmek zevkli ve güzel hale geleceğine, büyük bir mutluluk ve sevinç dolu bir haber alacağına, sorunların tatlıya bağlanacağına, eğer bu durum başarılı olursa rüya sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına, ancak bu durumlardan kurtulmak için çok doğru kararlar vermesi gerektiğine ve sadece bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, kayıplarını yerine koyması için uzun zamanlar geçeceğine inanılmaktadır.

Rüyada siyah otobüs gördüyseniz

  • Duygularınızı kontrol edememeniz durumunda ileride pişmanlık duyacağınız sözler söyleyebilirsiniz.
  • Kendinizi iyi hissetmek için, size bazı anıları hatırlatan eşyalarınızı düzenleyebilirsiniz.

Rüyada büyük siyah otobüs görülmesi deyim yerindeyse paranın pul olacağına, tartışmalı geçecek bir toplantıya gireceğine, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına alamettir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada siyah otobüs sürmek zenginliğe sahip olacağına, mutsuz ve kötü günler yaşayacağına, kişinin karşısına pozitif etkiler yaratacak fırsatlar çıkacağına, neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, her geçen gün sorunların artacağına delalet eder.

Rüyada siyah otobüse binmek rüyayı gören için art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, malının elinden gideceğine ve tüm huzurunun kaçacağına, dertlerinin sona ereceğine ve huzuru bulacağına, her zaman rüya sahibinin daha büyük bir avantaj sahibi olayacağına, attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine ve sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada siyah otobüs kullanmak rüyayı gören kişi için mal kayıpları da yaşayacağına, sonunda mutlu olacağına, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye alacağı büyük bir destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde ulaşacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments