Rüya Tabirleri / kolye rüyaları / Rüyada siyah kolye görmek

Rüyada siyah kolye görmek

Spread the love

Rüyada siyah kolye görmek her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına, şansın ve kısmetin de açık olacağına, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok güzel işlere imza atacağına inanılır.

Rüyada siyah kolye gördüyseniz

 • Gerçekçilikten uzak beklentiler veya duygusal yanılsamalar nedeniyle pratiği olmayan işlerle ilgileniyor olabilirsiniz.
 • İş birliği veya ekip çalışması gerektiren konuların ana hatlarını öğrenmek isteyebilirsiniz.

Rüyada siyah kolye alındığında çok pişmanlık duyacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, dara düşeceğine ve keder sahibi olacağına, büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve çok mutlu bir haber alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada siyah kolye vermek başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, ağız tadının da kaçacağına delalet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada boynuna siyah kolye takmak yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah kolye hediye alındıysa birçok kişinin ekmek yiyeceği bir işe gireceğine, ancak ilerleyen zamanlarda bu kişinin pek iyi biri olmadığını anlayacağına, bunalımlı günler geçirileceğine, bir sebeple iş konusunda adım atmakta biraz korkak davranacağına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, aynı karşılığı alamayacağına inanılır.

Rüyada siyah kolyenin koptuğunu görüldüyse sizi kaygılandıran şeylerin aslında farazi olduğuna, bir sebeple bir dönem üzüleceğine, rüyayı gören kişinin umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin de kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vermeyeceğine, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah kolye takmak yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine ve bol bol dua alınacağına, söylenen kötü sözler yüzünden kardeşlerin arasının bozulacağına, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına, yeni bir yola gireceğine, uzun zamandan beri süren işsizliğin sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

2 yorumlar

 1. Avatar

  Istihare ruyamda arkadaşım bana siyah bir kolye veriyordu üzerinde tavşan resmi vardı. Diğer bir arkadaim da gümüş renkli asker kolye sine benzeyen bir kolye veriyordu ama ben kendi kolyemi altinsarisi renkteki kolye mi takiyordum

  • Avatar

   Değerli Ziyaretçim,
   Görülen rüya sonuçlara, hayata ve dosta alamettir. Rüya tabirine göre tüm umutlarını ve sermayesini bir işe bağlayacağına ve işin zaferle sonuçlanacağına; düşmanlarından korkmak yerine, onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine; ne zaman başı sıkışsa hemen yardım elini uzatacak dostlarının sürekli var olacağına yorulmalıdır.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.