Ana sayfa » Halı rüyaları » Rüyada siyah halı görmek

Rüyada siyah halı görmek

Rüyada siyah halı görmek işlerine yeni işler katacağına, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, gerçeklere yüz çevrileceğine, sorunların ortadan kalkacağına, kişinin Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, iş hayatındaki bu güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada siyah halı gördüyseniz

  • Yalnız bir erkekseniz gözünüze kestirdiğiniz bayanı elde edebilirsiniz.
  • İşinizi veya özel yaşamınızı ilgilendiren ilişkileri kuvvetlendirici çalışmalar yapmanız gerekebilir.

Rüya alimlerine göre rüyada siyah halıda yürümek kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına, uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına, henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına, düzeninin yeniden sağlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil siyah halı görmek sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına, yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kırmızı siyah halı görülmesi kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına, kötü günlerin biteceğine, işlerin yeni kapılar açacağına, ettiği bütün duaların kabul olacağına işaret etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada siyah halı sermek dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına, ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine, tartışmaların araya giren insanlar sayesinde çözüme kavuşacağına, şöhret ve itibar kazanacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah halı silkelemek ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, oldukça büyük başarılara, iş dünyasında üne kavuşulacağına, alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada siyah halı yıkamak rüya sahibi kişi için yapılmak istenen projeye hız verileceğine, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine, gücünün ve şansının yaver gideceğine, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına, hasret çekenlerin kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada siyah halı satın almak işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize , hanesine bolluk geleceğine, çok üzüntülü yollardan geçeceğine, uzun bir süre yalnız kalmak isteyeceğine, aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, büyük zararlara uğrayacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top