Rüya Tabirleri / cin rüyaları / Rüyada siyah elbiseli cin görmek

Rüyada siyah elbiseli cin görmek

Rüyada siyah elbiseli cin görmek kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına, kişinin kendi ailesinden gelecek bir belaya, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, onun ön ayak olması sayesinde ekmek sahibi olacağına, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına rivayet eder.

Rüyada siyah elbiseli cin gördüyseniz

  • Değişik dost çevrelerinden ilginç teklifler alabilirsiniz.
  • Çevrenizdeki kişilerden nasıl yararlanabileceğinizi fark edebilirsiniz.

Rüyada beyaz elbiseli cin görüldüğünde insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine, bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments