Rüya Tabirleri / diken rüyaları / Rüyada siyah diken görmek

Rüyada siyah diken görmek

Rüyada siyah diken görmek mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine, kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına sadece maneviyatının çökmesiyle kalmayacağına aynı zamanda maddi anlamda da zarar edeceğine rivayet eder.

Rüyada siyah diken gördüyseniz

  • Başkaları için yaptığınız şeyler sizi mutlu edecek şeylere dönüşebilir.
  • Yer yer kapıldığınız şüphelerin size zarar verebileceğini asla aklınızdan çıkarmayın.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada siyah diken çıkarmak sevilen ve sayılan biri olunacağına, bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, huzur dolu bir yaşama sahip olacağına, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, çevresindeki kişileri de araya sokarak destek olacağına, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments