Rüya Tabirleri / çeyiz rüyaları / Rüyada siyah çeyiz görmek

Rüyada siyah çeyiz görmek

Rüyada siyah çeyiz görmek hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına, cebinden parasının eksilmeyeceğine, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, yaşama isteğinin artacağına, işlerini düzene sokacağına, işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah çeyiz gördüyseniz

  • İşinizi, hobilerinizi veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren bazı konular beklemediğiniz derecede yükselme nedeni olabilir.
  • Evinizde iş hayatınızı veya ev yaşamınızı kolaylaştıracak değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada siyah çeyiz sandığı görmek yine deyim yerindeyse onun yar ve yardımcısı olacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine, kendisine yeni kısmetler sunacağına ve aza kanaat etmesi durumunda çoğu kendisine nasip edeceğine, yüklü miktarda bir mirasa kavuşacağına, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, belki de hayatının aşkını bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments