Rüya Tabirleri / bandana rüyaları / Rüyada siyah bandana görmek

Rüyada siyah bandana görmek

Rüyada siyah bandana görmek gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, maddi zarar edeceğine, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine, her kararlarında onların arkasında olacağına, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah bandana gördüyseniz

  • Birkaç tanesiyle aynı anda ilgilenmek yerine, sizin için çok önemli bir projeye öncelik tanımanız toplum içindeki duruşunuz üzerinde etkili olabilir.
  • Kendi kendinizi sabote edebilirsiniz.

Rüya tabircilerine göre rüyada siyah bandana takmak sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, insanlığıyla herkese örnek olacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, arkadaşlarla beraber vakit geçirmek istense de eski tadı bulamayacak olan rüya sahibinin yalnızlaşacağına, uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments