Rüya Tabirleri / balon rüyaları / Rüyada siyah balon görmek

Rüyada siyah balon görmek

Rüyada siyah balon görmek hayatında kötü günler yaşanacağına ve bir çıkmazın içine düşeceğine, hem de ailesi tarafından hoş karşılanmayacağı için probleme dönüşeceğine, kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine, sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, rüya sahibinin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah balon gördüyseniz

  • Hedeflerinize odaklanmalı, yapmak istediğiniz şeyleri yapabilmek için elinizden geleni ortaya koymalısınız.
  • Çevrenize kırıcı davranışlarda bulunmaktan kaçının.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada siyah balon uçurmak doyasıya hasret gidereceğine, Allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, moral olarak çok büyük bir kayba uğranacağına, çalışmaların beğeni almayacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine işarettir.

Rüyada siyah balon alınması sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, neşesini ve ağız tadını kaçıracağına, kurulacak bir ortaklık ile çok sevinçli ve mutluluk dolu bir yola girileceğine, çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına, Allah’ın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına delalettir.

Rüyada siyah balon patlatmak rüya sahibi kişi için yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına ve aile bireylerinden birinin vereceği destek ile çok büyük kazançlar elde edeceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, yüzün güleceğine ve böylece moral bulacağına, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments