Rüya Tabirleri / at rüyaları / Rüyada siyah atın saldırdığını görmek

Rüyada siyah atın saldırdığını görmek

Rüyada siyah atın saldırdığını görmek herkese yardım etmek suretiyle bolca dua alınacağına, emeklerinin karşılığını da en güzel şekliyle alacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, sevincinin üzüntüye döneceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada siyah atın saldırdığını gördüyseniz

  • Kişisel kararlarınızı uygulamaya dökmemek için bin türlü bahane bulmaya hazır bir durumdasınız.
  • Belli plan, proje veya ilişkilerin işleyişi konusundaki gerçek fikirlerinizi ortaya çıkartmak isteyebilirsiniz.

Rüyada kahverengi atın saldırdığını görüldüğünde verilen emeklerin boşa çıkmayacağına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, sıkıntılarını arkasında bırakacağına, yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz atın saldırdığını görüldüyse beklediği haberin gelmeyeceğine, malının ve aşının da çoğalacağına, hayali kurulan bir şeye el birliği ile ulaşılacağına, yükseleceğine ve işlerinin açılacağına, işlerinin sarpa saracağına, art niyetli kimselere rastlayacağına alamettir.

Rüyada kırmızı atın saldırdığını görmek kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına, tartışmaların araya giren insanlar sayesinde çözüme kavuşacağına, sevgilinizle küsmeniz aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, anne baba dualarının alınacağına ve sonunda büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine, dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine ve kendisinin de ona karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına, sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına ve sorunların bir nebze de olsa hafifleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments