Rüya Tabirleri / asker rüyaları / Rüyada siyah asker botu görmek

Rüyada siyah asker botu görmek

Rüyada siyah asker botu görmek başına gelen kötü olaylardan ötürü yıpranacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine ve geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına ve böylece mutlu bir hayat süreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada siyah asker botu gördüyseniz

  • Kafasını toplamakta zorlanan kişiler nedeniyle yapabileceklerinizi veya olası olanakları kısıtlamamalısınız.
  • Artık, yeni planlar yapmanın, yeni girişimlerde bulunmanın veya yeni programlara başlamanın zamanıdır.

Rüya alimlerine göre rüyada siyah asker botu giymek gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine, yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, yüzünün güleceğine ve tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına, uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına yorumlanır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments