Rüya Tabirleri / akrep rüyaları / Rüyada siyah akrep görmek öldürmek

Rüyada siyah akrep görmek öldürmek

Rüyada siyah akrep görmek öldürmek çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, ölmüş büyüğünün cennette olduğuna, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, tövbelerinin Allah’a ulaşacağına, çok üzüntülü yollardan geçeceğine ve kötü günler yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada siyah akrep öldürmek gördüyseniz

  • Size yardımcı olmak isteyen veya sadece öyle görünen birisi gerçekte engelleyici olabilir.
  • Siz bir kadınsanız çevrenizde sizinle ilgillenen bir erkekten aldığınız bir teklif hakkında kararsızlığa düşebilirsiniz.

Rüyada beyaz akrep görmek öldürmek rüya sahibi için doğru yatırımlar yapacağına, büyük bir parasal sorundan ötürü iflas edileceğine, tahmin edilmeyen bir yerden mal ve dünyalığın gelmesine, onlara seve seve bildiklerini aktaracağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, aile bireylerinin de çok sevineceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments