Rüya Tabirleri / et rüyaları / Rüyada sivilceden et çıkması

Rüyada sivilceden et çıkması

Rüyada sivilceden et çıkması elden çıkan malların geri kazanılacağına ve yaşanan eksikliklerin giderileceğine, iş hayatında yeni bir dönemin kapılarının açılacağına, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, kişinin karamsar ve üzgün ruh halinden kurtulacağına, çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine ve şanssızlık yaşayacağına, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına yorulur.

Rüyada sivilceden et çıkması gördüyseniz

  • Yer yer kapıldığınız şüphelerin size zarar verebileceğini asla aklınızdan çıkarmayın.
  • Ortaya çıkan duygusal durumlara tepki verirken dikkatli olun.

Rüyada sivilceden et parçası çıkması büyük fırsatlarla karşılaşacağına, kişinin iş konusunda da aynı sıkıntıları yaşaması neticesinde tüm yaşam koşullarının kötüye gideceğine, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine, onunla mutlu bir yuva kuracağına, bir süre iş bulmakta zorlanacağına, işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınız ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments