Rüya Tabirleri / mont rüyaları / Rüyada şişme mont görmek

Rüyada şişme mont görmek

Rüyada şişme mont görmek yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına ve çok üzüleceğine, hoş olmayan sözler işiteceğine, ardından yeni bir işe gireceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada şişme mont gördüyseniz

  • İstikrarlı olmakta fayda var.
  • Gizli bilgilerinizi kimseyle paylaşmamalısınız.

Rüyada kırmızı şişme mont görüldüyse maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine, birçok kişinin dikkatini çekeceğine ve bu sayede birbiri üstüne iş teklifi alacağına, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına işarettir.

Rüyada sarı şişme mont görmek kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine, çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine, attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz şişme mont görüldüğünde bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, kötü gününden de geri duracağına, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada mavi şişme mont görüldüğünde çok büyük zararlar ile karşılaşacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına ve parasal açıdan büyük kayıplar verileceğine, çok mutlu edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada siyah şişme mont görülmesi çok hızlı bir şekilde çözüm beklerken bazı aksamalardan ötürü endişeye kapılacağına, ancak bu durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına, mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, zor ve karamsar günler geçireceğine, sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine ve mutlu olacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments