Rüyada silahla kedi yaralamak

Rüyada silahla kedi yaralamak verilen emeklerin heba olacağına, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına ve yakınındaki bir kişiden ihanet göreceğine, başarılı adımlar atılacağına, yapılan hataların büyük belalar getireceğine, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, rakiplerden gelecek her türlü kötülük için önlem alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada silahla kedi yaralamak gördüyseniz

  • Tam pozisyon almışken veya bir yola girmişken meydana gelen gelişmeler planlarınızı bozuyor olabilir.
  • Hızlı gelişmelerin arasında neler olup bittiğini anlamaya çalışmak çölde su aramak kadar zor olabilir.

Rüya alimlerine göre rüyada silahla kedi öldürmek Allah tarafından çok büyük yardımlara mazhar olunacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi gelişmeler yaşayacağına, yüklü miktarda kazanç getireceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, hayır işleri yapacağına bu sayede hem Allah katındaki hem de toplumdaki mertebesinin yükseleceğine, hayat içinde karşılaşacağı bütün zorlukları ortadan kaldıracağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top