Rüya Tabirleri / mermi rüyaları / Rüyada silah mermi görmek

Rüyada silah mermi görmek

Rüyada silah mermi görmek kötü günleri geride bırakacağına, boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, yaptığı hatalardan ders çıkarıp onları tekrar etmeyeceğine, daha iyi şartlarda yaşayacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine alamet eder.

Rüyada silah mermi gördüyseniz

  • Sizin cinsiyetiniz ne olursa olsun kadınları yanlış anlayabilir ya da yanlış anlaşılabilirsiniz.
  • Tutamayacağınız sözler vermemeye dikkat edin.

Rüyada silaha mermi koymak görülmesi maddi olarak az da olsa bir zarar görüleceğine, hayata karşı cesaretini kıracağına, hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile biraraya gelineceğine, geleceğinin mutlulukla dolacağına, her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada silahtan mermi çıktığını görüldüyse özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, sevinçten adeta havalara uçacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine ve uzun zamandan beri içinde bulunulan huzurlu ortamın yokolacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre rüyada silah mermisi yemek kişinin sahip oldukları nedeni ile kendini pek çok kişiden şanslı olarak göreceğine, başına türlü işler geleceğine, rüyayı gören kişi için her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına inanılmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada silah mermisinin bitmesi canının sağ olacağına, iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına, yepyeni biri haline geleceğine, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada silah mermisi toplamak rüya sahibi için birlikte çeşitli işlere girileceğine, ana baba sözü dinlemeye, çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, zararların yakında telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre rüyada silahla mermi sıkmak çok büyük mutluluk yaşayacağına, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, aile hayatında huzuru yakalayacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine ve büyük üzüntülere neden olacağına delalettir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada silaha mermi sürmek hayatını sürdürmekte zorlanacağına, güzel bir iş fırsatına, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına ve tekrar eski lüks hayatına döneceğine delalet etmektedir.

Rüyada silaha mermi koymak rüyayı gören için yaşanan güzel olayların çok geride kalacağına, evinin bolluk ve berekete kavuşacağına, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, işveren koltuğunda oturacağına, mesleğinde ve ticaret yaptığı sektörde rakiplerini geride bırakacağına, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına yorulmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada silah mermisi boşaltmak sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine ancak sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, yeni alanlara yöneleceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına yorulmaktadır.

Rüyada silaha mermi alınması her geçen gün zenginleşen rüya sahibinin çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, rakiplerin kazanılacak başarılar sayesinde yenilgiye uğratılacağına, dinlenilmemesi ve beslenmenin geri plana atılması yüzünden hasta olunacağına, kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada silahtan mermi çıkarmak karanlık zamanların aydınlanacağına, zor bir durumda kalacağına, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine, birbirlerine karşı anlayışlarının ve hoşgörülerinin azalacağına alamet eder.

Rüyada silah mermi doldurmak rüya sahibi için kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine ve bazı zamansız tartışmalar yaşanacağına, elde edeceği zaferler ve üstün başarılarla adından söz ettirmeyi ve şöhreti yakalamayı başaracağına, gayrimenkul işine girileceğine ve bu sayede büyük bir zenginliğe kavuşulacağına, hayrını göremediği kazancıyla beraber bir sürü hastalıkla ve kazayla da uğraşmak zorunda kalacağına, yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına, bazı sorunların aile bireyleri arasında tartışma yaratacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada silahla mermi atmak rüya sahibinin tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına, gösterilecek sabır ve azimle kazanılan paranın bazı sorunlar yüzünden kısa süre içinde harcanacağına, uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına ve bu sayede çok rahat bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada silaha mermi takmak kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, kendisine dert edindiği konularda büyük zararlara uğrayacağına, zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine rivayet etmektedir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments