Rüya Tabirleri / anne rüyaları / Rüyada sigara içen anne görmek

Rüyada sigara içen anne görmek

Rüyada sigara içen anne görmek hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, maddi olarak çok kayıp vereceğine, sahip olunan zenginliğin elde gideceğine, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine ve kendisine ait fikirlerin başkası tarafından kullanılacağına, çocuklar gibi şen olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sigara içen anne gördüyseniz

  • Bırakın konuşsunlar.
  • Yardım etme niyetiniz başkalarının iş veya ilişkilerine karışıyormuş izlenimi vermenize neden olabilir, yanlış anlaşılabilirsiniz.

Rüya alimlerine göre rüyada sigara içtiğini annenin öğrenmesi kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine ve var olan hastalıklara Allah’ın izni ile şifa bulunacağına, bugüne kadar hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sigara içerken anneye yakalanmak günü birlik kazanç elde edeceğine, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine, işlerine verimin hâkim olacağına ve yaşamına kolaylık geleceğine, iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine, çalışma ortamında huzurunun bozulacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments