Rüya Tabirleri / su rüyaları / Rüyada sidikli su görmek

Rüyada sidikli su görmek

Rüyada sidikli su görmek üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, özel hayatta güzel bir ilişki yaşanacağına, işlerin kötü bir duruma geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sidikli su gördüyseniz

  • Farkında olun veya olmayın özel yaşamınızda yeni bir sayfa açılıyor.
  • En iyi yaptığınız şeyi yapmaya devam edin.

Rüyada sidikli suya düşmek iyi gelir getiren işler yapılacağına, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, canının kıymetini bileceğine, kafasının karışacağına ve karar vermekte güçlük çekeceğine, kariyerinin yükseleceğine ve hayatında dönüm noktası olacak olayların yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada sidikli suda yüzmek halkın huzurunun ve güvenliğinin de bozulacağına, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine ve bu sayede maddi anlamda sorun yaşanmayacağına, ortağından ayrılacağına veya çalıştığı iş yerinde hakkında çıkan dedikodular yüzünden yüzünün yere düşeceğine, çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşılacağına, ilişkileri veya evlilikleri boyunca kadının söz sahibi olacağına, sıkıntıların üstesinden gelmesinde destek olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada sidikli su içmek atılan adımların ferahlığa çıkacağına, eğitim konusunda bir kişiden destek alınacağına, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, kişinin dünya malında önemli derecede bolluk yaşanacağına, şartlarının da zenginleşeceğine, sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments