Rüya Tabirleri / alt rüyaları / Rüyada şiddetli yağmur altında kalmak

Rüyada şiddetli yağmur altında kalmak

Rüyada şiddetli yağmur altında kalmak üstüste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına ve projelerinin beklenenden daha fazla ilgi göreceğine, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına, kişinin işlerini büyütüp geliştireceğine, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına alamettir.

Rüyada şiddetli yağmur altında kalmak gördüyseniz

  • Dikkatsiz edilen laflar ise, geri dönüşü olmayan durumlara neden olabilir.
  • İstediğiniz şeyler varsa, yaratıcı olmanızda fayda var.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada şiddetli yağmur altında ıslanmak tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine ve yeni iş kollarına adım atılacağına, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaratacağına, kişinin iyi hale geleceğine, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zaferardaxx

İki gün önce kendimi rüyamda annemle beraber hastaneye giderken gördüm.evden çıktığımızda hava güzelken,birdenbire şimşek çakıp aşırı yağmur yağdığını gördüm.okadar çok yağmur yağıyodu ki,yol üzerindeki evlerin çoğu yağmur altında kaldı.korkuyla rüyamdan uyandım