Rüya Tabirleri / balık rüyaları / Rüyada sıçrayan balık görmek

Rüyada sıçrayan balık görmek

Rüyada sıçrayan balık görmek ettiği duaların Allah katında karşılık bulacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar getireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, hayatını yeni bir şehirde kurmaya çalıştığı halde çok zorluk yaşayacağına delalet eder.

Rüyada sıçrayan balık gördüyseniz

  • Belli konuların istediğiniz şekilde ilerlemesini bekliyorsanız, daha gerçekçi olmalı, konuyu ilgilendiren şahısların karakterlerini unutmamalısınız.
  • Yaratıcılığınız artıyor.

Rüyada sudan sıçrayan balık görülmesi sorumluluklarından da asla kaçmayacağına, iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına ve zarar üstüne zarar edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada denizde sıçrayan balık görüldüğünde yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine, geçiminin zor hale geleceğine, kendisi hakkında olumlu düşünceleri olan insanları hayal kırıklığına uğratacağına, sağlığının ve neşesinin de yerine geleceğine, kişinin inancı ve başarısı sayesinde ayağına dolanan ve yoluna çıkan her türlü melanetten kurtulacağına, kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments