Rüya Tabirleri / sevgili rüyaları / Rüyada sevgiliyle sütlaç yemek

Rüyada sevgiliyle sütlaç yemek

Rüyada sevgiliyle sütlaç yemek hayırlı ve kısmetler ve rızklar elde edileceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına, çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine ve uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına rivayet eder.

Rüyada sevgiliyle sütlaç yemek gördüyseniz

  • Evinizi, gayrimenkullerinizi veya ailenizi ilgilendiren konular ilerleme göstermeye başlıyor.
  • Ortamı sakinleştirmek veya aydınlatmak için söyleyeceğiniz sözler yeterli olmayabilir.

Rüyada sevgiliye sütlaç yedirmek kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, yaşam standartlarının artacağına, iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, ağrı ve sancılarından kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments