Rüya Tabirleri / şarap rüyaları / Rüyada sevgiliyle şarap içmek

Rüyada sevgiliyle şarap içmek

Rüyada sevgiliyle şarap içmek zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine ve eline geçen parada da artışlar yaşanacağına, çok daha iyi başarılar kazanacağına, bir sebeple aile bireyleri arasında hiç istemediği durumların meydana geleceğine, kendisini mutsuz edeceğine, sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine, kurtuluşa ereceğine ve aradığı huzuru yakalamayı başaracağına delalet eder.

Rüyada sevgiliyle şarap içmek gördüyseniz

  • Süregelen bir ilişkinizi en olumlu şekle sokabilir ya da yeni bir arkadaşlık başlatabilirsiniz.
  • Daha diplomatik olmakta fayda var.

Rüyada eski sevgiliyle şarap içmek rüya sahibi için ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, hayallere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, kendisinden çıkarı olan ve maddi olarak kişiyi kullanmak isteyen biriyle tartışma yaşayacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerden göreceği ihanet yüzünden kahrolacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments