Rüya Tabirleri / sevgili rüyaları / Rüyada sevgiliye şiir yazmak

Rüyada sevgiliye şiir yazmak

Rüyada sevgiliye şiir yazmak umutlarının da tükeneceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, rüyayı gören kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, kendine çeki düzen vereceğine, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine ve uzun zamandan beri içinde bulunulan huzurlu ortamın yokolacağına, evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına ve bir müddet ikilinin arasında soğuk rüzgarlar eseceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevgiliye şiir yazmak gördüyseniz

  • İlerlemek akşam saatlerine göre daha kolay olabilir.
  • Diğer kişilerin görev ya da sorumluluklarını üstlenmeniz işlerinizi zorlaştırabilir.

Rüyada sevgiliden şiir alındıysa meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine, sağlık ve hayır getireceğine, sevdiği kişilere kavuşacağına, bazı kişiler tarafından çok kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine ve başarılı bir kişi olacağına, önündeki engelleri aşamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgiliye şiir okumak çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine, iç dünyasının zenginleşeceğine alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments