Rüya Tabirleri / banyo rüyaları / Rüyada sevgilinin yanında banyo yapmak

Rüyada sevgilinin yanında banyo yapmak

Rüyada sevgilinin yanında banyo yapmak başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine, lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine, iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına, karakterinin gittikçe oturmaya başlayacağına, hayallerinin ve umutlarının tabiri caizse suya düşeceğine işarettir.

Rüyada sevgilinin yanında banyo yapmak gördüyseniz

  • Hazırlık yapmak maddi manevi tasarruf anlamına gelebilir.
  • Uzun zamandır üzerinde hararetli konuşmalar yapılan konularda, elinizden geldiği kadar adil olmaya çalışmanızda fayda var.

Rüyada eski sevgilinin yanında banyo yapıldığında sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, alım gücünü yitireceğine, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, maddi ve manevi olarak çok daha güçlü bir kişi olacağına, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments