Rüya Tabirleri / sevgili rüyaları / Rüyada sevgilinin şikayet ettiğini görmek

Rüyada sevgilinin şikayet ettiğini görmek

Rüyada sevgilinin şikayet ettiğini görmek bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına, sahip olduğu zenginliğe bir de manevi zenginliği ekleyeceğine, bunun da kendisine tabiri caizse çok pahalıya patlayacağına, başı sıkışanın derdine çare bulacağına, sevilen bir kişiye yardım edileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin şikayet ettiğini gördüyseniz

  • Yakın çevrenizden kişiler, meslektaşlarınız veya arkadaşlarınız bazı konularda istenildiği ya da sizin belirttiğiniz gibi davranmıyor olabilir.
  • Yeni kişilerle tanışmanıza olanak sağlayabilecek gruplara dahil olabilir, ev ahalisiyle veya iki kişilik romantik planlar yapabilirsiniz.

Rüyada sevgiliyi şikayet etmek aldığı sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden daha fazla çalışacağına, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, hileli durumlarla karşılaşılacağını, insanlar tarafından daha büyük bir baskı göreceğine, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sıkıntılı bir geleceğe sahip olacağına yorulmaktadır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments