Rüya Tabirleri / boyun rüyaları / Rüyada sevgilinin boynunun kesildiğini görmek

Rüyada sevgilinin boynunun kesildiğini görmek

Rüyada sevgilinin boynunun kesildiğini görmek kazağı giyecekken vazgeçmek ise veraset ile ilgili bir mal konusunda anlaşmazlık yaşanacağına, büyük bir projeye girileceğine, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, hem yaşama olan inancına kavuşacağına, sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine, karşısına çıkan şansları iyi kullanamayacağına işarettir.

Rüyada sevgilinin boynunun kesildiğini gördüyseniz

  • Ayrrıca çok arzu ettiğiniz bir şeyi satın alabilirsiniz.
  • Kurallara karşı gelmeden veya pozisyonunuzu tehlikeye atmadan olaylara nasıl düzen getirebileceğinize odaklanabilirsiniz.

Rüyada sevgilinin boynunu ısırmak eğer şifaysa da şifasını bulacağına, çok yüklü kazançlar elde edileceğine, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine, elinde bulunan imkânların pek hayırlı olmayacağına, çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada sevgilinin boynunu koklamak sadece kazancının eksilmesiyle kalmayacağına, rahatının her zaman yerinde olacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevgilinin boynunu öpmek işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler duyacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada sevgilinin boynuna atlamak hak yolunu tutacağına, onların yaralarına merhem olacağına, toplum içinde itibarınızın ve saygınlığınızın artacağına, yeni iş kapılarının açılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada sevgilinin boynuna dokunmak ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapılacağına, başlayan bir ilişkide  güvensizlik yaşanacağına, elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına ve rahat bir hayat sürüleceğine, Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine alamet eder.

Rüyada sevgilinin boynunu morartmak rüya sahibi kişi için gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine, kafasının rahat edeceğine, bir sebeple ruhen güçsüz düşüleceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada sevgilinin boynunu kesmek rüya sahibi kişi için huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine, canın derdine düşeceğine, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ona şifa olmayacağına ve rahatlık getirmeyeceğine, karşına hayırlı kapıların açılacağına inanılmaktadır.

Rüyada sevgilinin boynunu emmesi rüya sahibi kişi için kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına ve kısa zaman içinde sorunun üstesinden geleceğine, her iki tarafın da çok üzüleceğine, ruhen ve dini açıdan çok zengin bir iman gücüne sahip olunacağına alamettir.

Rüyada sevgilinin boynuna sarılmak hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, dince eksikliğe ve itikat bozukluğuna, eğer bu durum başarılı olursa rüya sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments