Rüya Tabirleri / meme rüyaları / Rüyada sevgilimin memesini görmek

Rüyada sevgilimin memesini görmek

Rüyada sevgilimin memesini görmek üst bir mevkiye terfiye alınacağına, yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine, kendisini hayırlı mevkilere gelmiş olarak bulacağına, şansın yaver gideceğine ve sevinçli haberler alınacağına, hoş olmayan sözler işiteceğine, yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sevgilimin memesini gördüyseniz

  • Bazı konularda yetersizlikleri veya kusurları olan kişileri yönlendirmemeniz hiç farkında olmadan kendiniz için güzel şeyler yapıyor olmanız anlamına gelebilir.
  • Gelişmeleri anında kendi planlarınızda kullanabilir, buna göre stratejiler geliştirebilirsiniz.

Rüyada sevgilinin memesine dokunmak rüya sahibi için sevilen ve güvenilen biriyle girilecek bir tartışma sonrasında tüm görüşmelerin kesileceğine, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine, mutlu ve güzel günler yaşanacağına, yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına, yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, kime danışacağını bilemez olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sevgilinin memeni emmesi rüyayı gören kişi için aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine ve ortak olarak girdiği bir işle ferahlığa çıkacağına, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine, ayrıca üst düzey bir yöneticinin desteğinin alınmasıyla yüksek maaşlı bir mevkiye terfi alınacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına yorulur.

Rüya alimlerine göre rüyada sevgilinin memesinden süt gelmesi gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine, hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına, kişinin sevdikleri ile bol muhabbette olacağına inanılmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments