Rüya Tabirleri / mesaj rüyaları / Rüyada sevgiliden mesaj görmek

Rüyada sevgiliden mesaj görmek

Rüyada sevgiliden mesaj görmek tüm duygu ve düşüncelerini de büyük bir samimiyetle dile getireceğine, toplum içindeki yerin değerleneceğine, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, mevcut düzeninin de kişiyi çok mutlu etmeyeceğine, bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına, beklediği olumlu bir haber üzerine rahat bir nefes alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sevgiliden mesaj gördüyseniz

  • Ağzınızdan kaçırmanız durumunda aleyhinize kullanabilecek kişiler olabilir.
  • Aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi güçlendirebilir veya yeni romantik bağlar kurabilirsiniz.

Rüyada sevgiliden mesajla ayrılmak rüya sahibi kişi için çok büyük mutluluk yaşayacağına, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, hiçbir şeyin planladığı gibi olmayacağına, elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına inanılmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada sevgiliden mesaj okumak iş konusunda da beklentilerin gerçekleşmeyeceğine, kişinin uğrayacağı maddi kayıpların düşmanlarını sevindireceğine, maddi zarara uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgiliden mesaj alındıysa beklenmedik bir zamanda meydana gelen güzel bir gelişmenin yeni iş olanakları sağlayacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine ve aile bireyleri ile birlik beraberlik ve mutluluk içinde yaşanacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada sevgiliyle mesajda tartışmak maddi açıdan zarar edileceğine, rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine ve ortak olarak girdiği bir işle ferahlığa çıkacağına, başarılı adımlar atacağına, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına, bir sebeple işyerindeki bir kesimi karşısına alacağına, çok sıkıntılı ve çok zor döneme gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada sevgiliye mesaj atmak sorunlu bir dönem geçirileceğine, işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine ve sevinilecek bir haber alınacağına, hayatındaki rahatlığın artacağına, kişinin iş yaşamındaki istikrarı sağlayarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına alamet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada sevgiliden mesaj gelmesi eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, kişinin mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına, güzel haberlerin alınacağına, birçok fırsatın istemeden de olsa kaçırılacağına alamet eder.

Rüyada yeni sevgilinin mesaj atması aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına, insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada sevgiliden mesaj beklemek çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine, aksiliklerle boğuşulacak ve zorluklar yaşanacak bir çalışmaya girileceğine, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına delalettir.

Rüyada sevgiliden mesaj geldiğini görülmesi özellikle kişinin farkında olmadığı bazı tehlikeli durumlarda aile yakınlarının desteği ile yara bere almadan ve fazla zarara uğramadan olaylardan sıyrılacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine, büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına işarettir.

Rüyada sevgilinin mesajını yakalamak dolayısıyla da imkanlarının artacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına, bir sebeple daha önce hiç yapmam dediği bazı işlere gireceğine işaret eder.

Rüya tabirlerine göre rüyada sevgilinin mesaj göndermesi daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, eline geçen kazanç ile istediği gibi rahat hareket edemeyeceğine, çok endişeli ve çok üzüntülü dönemler geçireceğine, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada sevgilinin mesaj attığını görüldüyse saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine, güçsüz ve nefessiz kalacağına, içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren rüya sahibinin amacına ulaşacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, ferah bir eve geçileceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments