Rüya Tabirleri / ayrılık rüyaları / Rüyada sevgiliden ayrılık görmek

Rüyada sevgiliden ayrılık görmek

Rüyada sevgiliden ayrılık görmek aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına, hayatının ve planlarının bozulacağına, hakkında dedikodu çıkarılacağına, insanlara karşı güveninin sarsılacağına, yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına işarettir.

Rüyada sevgiliden ayrılık gördüyseniz

  • Bazı durum veya ilişkiler daha fazla anlayışlı olmayı, daha fazla sevgiyi veya daha akıcı diyaloğu hak ediyor olabilir.
  • Belli konulardaki ilerlemeniz, çözümleriniz ya da savunmanız kuracağınız stratejiye göre değişiyor.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada sevgilinin ayrılık şakası yapması birden fazla ortakla iş kurulacağına, hiç tahmin etmediği kadar iyi bir çalışmaya yardımcı olacağına, alım gücünün zayıflamayacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, iş hayatında zarara uğrayan işlerini yoluna sokacağına, sağlıklı beslenileceğine ve ferahlığa çıkılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sevgiliyle ayrılık konuşmak eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine, sorunlu bir durumla karşılaşacağına, gelirinin düşeceğine ve rızkının azalacağına, kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına, tüm beklentilerini yerine getireceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
kübra.elya

haftasonuymuş sevgilim beni arıyor rüyamda sesi ciddi bi şekilde benle konuşuyor,ben yanına gelicem konuşmam gereken şeyler var dedi.bende giyiniyorum süsleniyorum herhalde evlilik teklifi edecek bana diyorum.aşağı geliyor arabayla,iniyorum bende.kapının önünde daha benden ayrılmak istediğini söyledi sevgilim.biri var dimi diyorum oyüzden ayrılıyosun deyip bağırdım,öyle üzüldüm ağladımki eve çıktım.telefondan engelledim onu.yorumlarsanız sevinirim tşk