Rüya Tabirleri / af rüyaları / Rüyada sevgiliden af dilemek

Rüyada sevgiliden af dilemek

Rüyada sevgiliden af dilemek yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine, bir sebeple işlerinde çok büyük sorunlar yaşayacağına, işinde uzmanlaşacağına ve böylece herkes tarafından takdir edileceğine, halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına, çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, kazancının Allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına işaret eder.

Rüyada sevgiliden af dilemek gördüyseniz

  • Sosyal anlamda hareketlenmeniz durumunda pek çok konuda size yardımcı olabilecek kişilerle karşılaşabilirsiniz.
  • Sorumluluklarımızı ciddiyetle ele almamız gerekebilir.

Rüyada eski sevgili af dilemesi rüyayı gören için nankör bir kişi ile muhatap olunacağına ve ilgi istenen bir işe gereken ilginin verilemeyeceğine, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine ve onlarla sıkı muhabbet kuracağına, hayatına bolluk ve bereket geleceğine, nazar eden insanların haddini bildireceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments