Rüya Tabirleri / dudak rüyaları / Rüyada sevgili dudaktan öpmek

Rüyada sevgili dudaktan öpmek

Rüyada sevgili dudaktan öpmek uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, çok daha büyük bir başarı ve daha büyük bir saygınlık kazandıracağına, aile bireylerinin de çok sevineceğine, kişinin sıkıntılarından arınacağına, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına işarettir.

Rüyada sevgili dudaktan öpmek gördüyseniz

  • Verilen sözler tutulamayabilir.
  • Başkalarını memnun etme eğiliminiz kendi ihtiyaç veya isteklerinizi ihmal etmenize neden oluyor.

Rüyada sevgilinin dudağını ısırmak rüya sahibi için girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, çok iyi mevkilere götürecek çalışmalara imza atılacağına, başarısızlığı karşısında yıkılacağına, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına, refah düzeyinin ve yaşam şartlarının hiç düşmeyeceğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada erkek sevgiliyle dudaktan öpüşmek büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına fakat rızkının da hiçbir zaman kesilmeyeceğine, iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, geçmişi unutup geleceğine, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments