Rüya Tabirleri / deniz rüyaları / Rüyada sevdiğinle deniz görmek

Rüyada sevdiğinle deniz görmek

Rüyada sevdiğinle deniz görmek bekar kimseler için varlıklı bir sülaleye mensup kimseyle evlilik gerçekleştirileceğine, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına, büyük ve başarılı adımlar atacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğinle deniz gördüyseniz

  • İstikrarsız tavırları olan ya da mantıksız hareket etmiş kişilere yanlışlarını göstermeye çalışabilirsiniz.
  • Eski bir arkadaşınız, geçmişin hatırını hiçe sayarak sizi kötü şekilde kırabilir.

Rüyada sevdiğini denizde yüzerken görüldüğünde çok sevdiği kişilerden uzak duracağına, iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına işaret eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada sevdiğinin denize düşmesi doğru iş ortaklığı yapacağına, dertlerin ve sorunların artacağına, manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına, yeni bir haneye sahip olacağına, gidilecek yönün belirleneceğine rivayet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada sevdiğinle denizde yüzmek yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına ve keyifli ve rahat günlerin sona ereceğine, art niyetli ve kötü emelleri olan bir kişiyi alt etmeye, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine sabır ve sükunetle sıkıntılardan sıyrılacağına, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğini denizde boğulurken görülmesi endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, yaşlı bir kimsenin böyle bir rüya görmesi ise eceli ile vefat edeceğine, başını borçlardan kaldıramayacağına, herkesin takdirini toplayacağına, bereketli günler geçirileceğine, elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada sevdiğinle denizde olmak büyük bir şöhrete sahip olunacağına, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğinle denize açılmak kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, stres nedeniyle uzun zamandan beri yaşanan bir sağlık sorununun tedavisi için bir hekime başvurulacağına, tecrübe sahibi olacağına inanılmaktadır.

Rüyada sevdiğinle denize girmek yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, yaşam kolaylığı içine gireceğine, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada sevdiğini denize atmak ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, böylelikle sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine, anne ya da baba ile ters düşüleceğine, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına ve böylece mutlu bir hayat süreceğine, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments