Rüya Tabirleri / ön rüyaları / Rüyada sevdiğinin önünde soyunmak

Rüyada sevdiğinin önünde soyunmak

Rüyada sevdiğinin önünde soyunmak kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına, hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, yolunun ve geleceğinin açık olacağına, sevdiği bir kişi ile gireceği bir işte çok sıkıntı çekeceğine yorulur.

Rüyada sevdiğinin önünde soyunmak gördüyseniz

  • Maddi konularda bazı sıkıntılarınız olabilir ya da elinizdeki miktardan daha fazlasına gerek duyabilirsiniz.
  • Oldukça hoş denilebilecek bir öneri, yorum, teklif ya da tavsiye söz konusu olabilir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada sevdiğinin önünden geçmek uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına ve en kısa zamanda çok güzel işlere ve çok kazanç sağlayacak projelere girileceğine, üzüntülerin sevince dönüşeceğine, onlarla ayrı düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin önünde bayılmak zor bir hayat sürmeye başlayacağına, mutsuz ve üzgün olacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar ile çok hayırlı işlere imza atılacağına, bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına ve başarısızlığa düşeceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğinin önünde eğilmek rüyayı gören kişi için kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına, çok büyük bir iş şansı kazanılacağına, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalardan bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, yükümlülüklerin ve kişinin omzundaki ağırlığın da azalacağına, anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine ve sıkıntıların atlatılacağına, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğinin önünde ağlamak uzun zamandan beri süren işsizliğin sona ereceğine, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, onu yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin önünde düşmek rüyayı gören için cahil çirkef ve malı ile övünen kişilerle karşılaşacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına işarettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments