Rüya Tabirleri / ölüm rüyaları / Rüyada sevdiğinin ölümünü görmek

Rüyada sevdiğinin ölümünü görmek

Rüyada sevdiğinin ölümünü görmek keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına, yakında güzel haberler alarak sevineceğine, vefakar bir insan olunacağına, hayatının zaferlerle dolacağına, alım gücünün artacağına, parasının ve malının da artacağı işler yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğinin ölümünü gördüyseniz

  • Her şeyi aynı an da halletmeniz gerekmiyor.
  • Beğendiğiniz kişinin ilgisini çekerek, onunla duygusal bir ilişki içine girebilirsiniz.

Rüyada sevdiğinin ölümüne ağlamak rüyayı gören kişi için maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine, zararsız görünen bir olayın birçok problem doğuracağına, hayata karşı bakışının değişeceğine, mevcut düzeninin de kişiyi çok mutlu etmeyeceğine, çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, mali konularda yeterince dikkatli davranmadığı için sürekli bir dar boğaz yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğinin ölümden döndüğünü görüldüğünde endişe ettiği durumlardan kurtulacağına, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına ve hastalık yüzü görmeyeceğine, işlerin bir müddet durma noktasına geleceğine, iş açısından da verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına, kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğini ölümden kurtarmak kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, rüyada sınavda alınan derece ise bu imtihanı verip veremeyeceğine, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına ve geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments